کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۴۰۰/۰۳/۱۱

با حضور ویدئوکنفرانسی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور؛

مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز شهرستان کاشمر افتتاح شد

در جریان سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری به استان خراسان رضوی، از طریف ارتباط ویدئوکنفرانس مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز شهرستان کاشمر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در جریان سفر یک روزه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان خراسان رضوی که با همراهی مرتضی اشرفی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی صورت گرفت، از طریف ارتباط ویدئوکنفرانس مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز شهرستان کاشمر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
گفتنی است؛ مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز شهرستان کاشمر با همکاری پارک علم و فناوری خراسان رضوی، از سال 95 مجوز فعالیت خود را اخذ و زیرمجموعه مرکز آموزش عالی کاشمر قرار گرفت.
پس از فعالیتی سه ساله با عقد تفاهم‌نامه حمایتی معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری در سال 98، این مرکز با در اختیار گرفتن فضایی با زیربنایی بالغ بر 608 مترمربع و تجهیز آن در زمینه ارائه خدمات حمایتى و مشاوره‌ای، کمک به ایجاد و توسعه حرفه‌هاى جدید توسط کارآفرینان در قالب واحدهاى نوپاى فعال صاحب ایده در حوز فناوری‌هاى پیشرفته و اهداف اقتصادى مبتنى بر دانش و فناورى؛ زمینه حضور مؤثر و مستقل دانش آموختگان دانشگاه‌ها و ایده‌پردازان در صحنه توسعه اقتصادى و فناورانه در سطوح ملى و فراملى کشور را با حمایت سایر دستگا‌‌ه‌ها فراهم کرده است.
لازم به ذکر است؛ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ادامه سفر به استان خراسان رضوی، علاوه بر بازدید از برخی مراکز علمی و فناوری، خانه خلاق «نیتک»، فاز نخست مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی مشهد و همچنین پردیس هوش مصنوعی را در این شهر افتتاح کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir