.     .     .
۱۳۹۸/۰۲/۳۱

استاندار خراسان رضوی در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تشکل های ایثارگران:

دفاع مقدس الگویی بی بدیل برای عبور از شرایط امروز است/ باید در برابر زیاده خواهی دشمن ایستادگی کرد

استاندار خراسان رضوی گفت: هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که در برابر تجاوز و زیاده خواهی دشمن باید ایستادگی و مقاومت کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در دیدار جمعی از جانبازان و ایثارگران که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس، طلایی ترین دوران کشور بود که با رشادت و ایثارگری شهدا و جانبازان، حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی به تصرف دشمن در نیامد.
وی افزود: وحدت نظر در راهبردهای نظامی و دفاعی یکی از مهمترین دلایل پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس بود و امروز هم در شرایطی قرار داریم که باید همان استراتژی وحدت و انسجام را مدنظر قرار دهیم.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس الگویی بی بدیل برای عبور از شرایط امروز است، تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که باید در برابر تجاوز و زیاده خواهی دشمن ایستادگی و مقاومت کرد.
وی جناح گرایی های سیاسی را آفت انقلاب اسلامی برشمرد و ادامه داد: مگر کسانی که یک روزی در جبهه های نبرد با دشمن حضور پیدا می کردند، از آن ها پرسیده می شد که جزو کدام جناح سیاسی هستند؟ دفاع مقدس متعلق به همه اقشار جامعه بود و امروز هم انقلاب به همه افراد و گروه ها تعلق دارد.
فتحی نیا، مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران هم با اشاره به برنامه ریزی های انجام گرفته در راستای ایجاد اشتغال برای فرزندان جانبازان و ایثارگران گفت: اکنون ظرفیتی برای استخدام در ادارات و دستگاه های اجرایی وجود ندارد اما
در تلاش هستیم که با ایجاد ظرفیت های اقتصادی و سرمایه گذاری و انتخاب معین اقتصاد مقاومتی، زمینه اشتغال برای همه جوانان و نیز فرزندان جانبازان و ایثارگران را در حوزه های کسب و کار فراهم کنیم.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید