.     .     .
۱۳۹۷/۱۲/۲۳

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:

رویکرد اقتصادی استاندار خراسان رضوی در شرایط کنونی راهگشاست

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه رویکرد اقتصادی استاندارخراسان رضوی در شرایط کنونی راهگشاست، گفت: بابت تلاش های آقای رزم حسینی برای اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی سپاسگذاریم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، رضا فاطمی امین در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در شهرستان چناران برگزار شد، اظهار کرد: رویکرد اقتصادی آقای رزم حسینی در حوزه توانمندسازی مردم و توسعه متوازن جوامع محلی قابل تقدیر است.
وی افزود: ما اکنون در حال جنگ اقتصادی با دشمن هستیم و به مدل هایی مانند مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی که زمینه توانمندسازی مردم در روستاها را فراهم می کند، نیاز داریم و آستان قدس رضوی هم بر اساس وظیفه خود در این راستا همکاری خواهد کرد.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه مردم در اجرای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی باید مشارکت ویژه ای داشته باشند، اظهار کرد: به جای اینکه آستان قدس رضوی کار اقتصادی انجام دهد، تلاش خواهیم کرد که با استفاده از ظرفیت های موجود، زمینه شکل گیری کسب و کارهای کوچک و بزرگ را فراهم کنیم.
وی از راه اندازی کارخانه خمیرمایه و ساخت آزادراه مشهد-چناران به عنوان گوشه ای از اقدامات آستان قدس رضوی در شهرستان چناران یاد کرد و افزود: ساخت آزادراه به رغم اینکه آورده اقتصادی برای ما ندارد اما با هدف انجام رسالت اجتماعی این پروژه در دستورکار قرار گرفته است.
امام جمعه چناران هم در ادامه این جلسه گفت: چناران در مسیر زائران بارگاه منور امام رضا(ع) قرار دارد اما زیرساخت های این شهرستان برای پذیرایی از زائران مناسب نیست و امیدواریم با نگاه اقتصادی آقای رزم حسینی، آینده درخشانی برای مردم چناران رقم زده شود.
حجت الاسلام ناجی افزود: با اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در خراسان رضوی و نظارت شخص استاندار بر فرآیند اجرای کار، امید می رود که شاهد توسعه و آبادانی منطقه باشیم.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۴۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید