.     .     .
۱۳۹۷/۱۲/۲۳

استاندار در صبحگاه نیروی انتظامی:

پیشرفت های اقتصاد ایران در سایه امنیت اتفاق افتاده است

استاندار خراسان رضوی پیشرفت های امنیتی انقلاب را پر رنگ تر از حوزه های دیگر دانست و گفت: پیشرفت های اقتصادی هم مدیون امنیت است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی علیرضا رزم حسینی در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی که به مناسبت آغاز طرح نوروزی این نیرو و با حضور شهردار مشهد و فرماندهان یگان های نظامی برگزار شد، گفت: امروز اگر ما در عرصه های مختلف آبادانی، نوسازی و اقتصاد ایران پیشرفت هایی داشته ایم مدیون امنیت است چرا که اگر در سایه امنیت نباشیم نمی توانیم هیچ گونه اقدامی انجام بدهیم این امنیت مدیون همه نیروهای نظامی بویژه نیروی انتظامی است.
  استاندار خراسان رضوی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در 40 سال گذشته توفیقات فراوانی داشته است، ولی در حوزه امنیت این توفیقات شاخص تر بوده است چرا که از همان اول تهدیدات فراوانی داشتیم.
وی ضمن اشاره به حجم زائران ورودی به مشهد، افزود: کمتر جایی است که نیروی انتظامی در حوزه های مختلف در امنیت اقتصادی نقش نداشته باشد آنهم در استان خراسان رضوی که از ویژ گی های خاصی برخوردار است این نقش چند برابرمی شود. 
رزم حسینی در این مراسم با اشاره به ویژگی مرزی بودن استان خاطر نشان کرد: من از اکثر پاسگاه های مرزی بازدید کردم و کاملا امنیت را دیدم که مرهون زحمات تک تک عزیزان نیروهای انتظامی است.
وی ضمن اشاره به این که قرآن کریم و روایات اسلامی مملو از اهمیت امنیت است، گفت: خوشحالم و امیدوارم با توجه به همدلی که در استان بوجود آمده و اتحادی که بین شورای تامین وجود دارد این استان یک استان نمونه خواهد شد و این سایه امنیتی شرایط را برای کارگزاران و مسئولان استان فراهم  می کند که در حوزه اقتصادی همت مضاعف بکنند.
استاندار خراسان رضوی گفت: جوانان زیادی شهید شدند برای همین ما مسئولیت داریم در جهت رفاه مردم تلاش بیشتری بکنیم چرا که  آنها این وظیفه را بر دوش ما گذاشتند.
وی اذعان کرد: تا امروز بیش از 50 شرکت در استان و خارج از استان مسئولیت اقتصاد مقاومتی در استان را پذیرفته اند و مطمئنا در سال آینده کارهای بسیار خوبی در استان انجام خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۷۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید