.     .     .
۱۳۹۷/۱۲/۲۳

ستاد اجرایی فرمان امام (ره) معین اقتصاد مقاومتی شهرستان درگز می شود

در دیدار استاندار خراسان رضوی با معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، این نهاد مسئولیت معین توسعه اقتصادی، فرهنگی شهرستان درگز را برعهده گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید مصطفی سیدهاشمی، معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در جریان دیدار با علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی به نمایندگی از محمد مخبر رئیس این ستاد، مسئولیت توسعه اقتصادی فرهنگی شهرستان درگز را برعهده گرفت. 
استاندار خراسان رضوی در این دیدار گفت: با هدف اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، تا به امروز با 50 شرکت و نهاد به عنوان معین های اقتصاد مقاومتی تفاهم نامه مشترک امضا شده است و برنامه ریزی ها در این زمینه ادامه دارد.
علیرضا رزم حسینی افزود: بنا داریم با مشارکت همه ارکان حاکمیت در خراسان رضوی، زمینه توانمندسازی مردم را فراهم کنیم چرا که اعتقاد داریم در دهه پنجم انقلاب اسلامی باید کشور را با شرکت هایش اداره کرد نه دولت دیوان سالار.
وی تصریح کرد: امیدواریم با اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، خراسان رضوی به همت معین های اقتصاد مقاومتی به الگوی کشوری تبدیل شود و به نتایج قابل قبولی در این حوزه دست پیدا کنیم.
وی با بیان اینکه شهرستان درگز قابلیت های خوبی دارد اما با محرومیت هایی رو به رو است، گفت: دستگاه های اجرایی در خراسان رضوی برای اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در درگز از ستاد اجرایی فرمان امام حمایت خواهند کرد.
سید مصطفی سیدهاشمی، معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هم در این دیدار، از مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به عنوان مدلی موفق در حوزه توانمندسازی مردم یاد کرد و گفت: با تمام توان در مسیر توسعه کسب و کارهای روستایی، ایجاد اشتغال برای جوانان تحصیل کرده و استفاده از ظرفیت های شهرستان درگز برای پیشرفت و آبادانی منطقه تلاش خواهیم کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید