.     .     .
۱۳۹۷/۰۸/۱۷

استاندار خراسان رضوی:

ظرفیت همدلی و همکاری بین دستگاه های امنیتی بی نظیر است

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر لزوم رصد و تحلیل تهدیدات، پیش بینی و پیشگیری از آن ها در حوزه های امنیتی گفت: ظرفیت همدلی و همکاری بین دستگاه های امنیتی استان بی نظیر و گسترده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در جلسه کمیته امنیتی افزود : : موضوعات امنیتی مثل سایر حوزه ها و بخش ها نیست و در اقداماتی از این دست، یک لحظه کوتاهی و ندیدن؛ باعث بروز فاجعه خواهد شد
وی با بیان اینکه اقدامات امنیتی متکی بر هوش، تجربه، هوشیاری و برآورد دقیق تهدیدات است؛ اظهار داشت: همدلی در حوزه امنیت یک ضرورت است و باید از خط کشی ها و برخوردهای سلیقه ای در این موضوع به شدت پرهیز شود.
وی عنوان کرد : در حوزه های اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی گاه در رقابت ها و چالش های سیاسی و جناحی می افتند که آن هم زشت و ناپسند است اما در حوزه امنیتی کسی حق ندارد با دیگری با خط کشی جناحی و سلیقه ای برخورد کند همه موظفندر در مباحث امنیتی و تهدیدات یکدل و یکصدا و همراه عمل کنندو این رسالت دینی و انقلابی ماست.
رئیس شورای تامین خراسان رضوی با اشاره به موقعیت حساس استان مثل ایام پایانی ماه صفر تصریح کرد: به منظور دستیابی به توفیق در این حوزه باید تهدیدات و اشکال و روش ها و راهبردهای دشمن را بشناسیم و نسبت به آن حساس باشیم.
رشیدیان با بیان اینکه در بخش های امنیتی یک طرف ما و در سوی دیگر دشمن و فضایی است که در مقابل ما قرار گرفته همانند موقعیت جنگ احد، گفت: تعلل  سربازان مامور بر تنگه احد باعث بروز خسارات جبران ناپذیری همچون شهادت حضرت حمزه سیدالشهدا و جراحات فراوان به بدن حضرت علی (ع) شد.
وی افزود: باید با هوشیاری تمام در مقابل  تهدیدات دشمنان ایستاد و  ضمن تحلیل صحیح و برآورد درست از بروز اقدامات ضد امنیتی جلوگیری کرد .
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: اهتمام تمامی دست اندر کاران خدمت به زائران، فراهم آوردن امکان زیارتی با معرفت توأم با امنیت و ارتقا کمی و کیفی ارائه  خدمات به آنان است.
وی تاکید کرد: این آمادگی باید همچنان استمرار داشته باشد و از مکر و توطئه دشمنان غافل نشد


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید