.     .     .
۱۳۹۶/۰۵/۲۱

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی:

جوانگرایی و استفاده از ظرفیت بانوان در عرصه مدیریتی در دستور کار دولت تدبیر و امید

مدیر کل جدید سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی روز شنبه طی مراسمی با حضور معاونان سیاسی و هماهنگی امور عمرانی استانداری و فرماندار مشهد معرفی شد.

مدیر کل جدید سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی روز شنبه طی مراسمی با حضور معاونان سیاسی و هماهنگی امور عمرانی استانداری و فرماندار مشهد معرفی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛دکترسید جواد حسینی دراین  مراسم  با بیان اینکه باید زمینه برای ورود جوانان به عرصه مدیریت فراهم گردد، گفت: یکی از سیاست ها دولت تدبیر و امید بویژه در دور دوم جوانگرایی است و کاهش هشت ساله میانگین مدیریت ها در این دولت برنامه ریزی شده است.

وی افزود: هر جا که جوانان وارد عرصه شده اند منشا اثر گردیده اند و در این دوره نیز باید برای کاهش سن مدیریت و جوان سازی نیروها در این حوزه و استفاده از ظرفیت بانوان در 30 درصد از حوزه ها تلاش شود.
معاون استاندار اظهار کرد: زیرمجموعه های این معاونت باید نسبت به شناسایی بانوان و جوانان توانمند همت کنند و ما نیز به پیروی از دولت آمادگی داریم فضای لازم برای ورود آنان به حلقه مدیریت استان را فراهم کنیم.
وی گفت: مسئولیت هایی که به دفتر سیاسی و انتخابات استانداری سپرده شده خاص و به گونه ای است که جز این مجموعه هیچ دستگاه دیگری آن را انجام نمی دهد.
حسینی افزود: دفتر سیاسی تقسیمات کشوری را انجام می دهد و تحلیل های سیاسی به روز استان را ارائه نموده، انتخابات برگزار می کند، سند راهبردی اقوام را با هدف تقریب مذاهب به عنوان سند راهبردی پیگیری می کند در عین آنکه وضعیت 800 هزار کارگر استان را رصد و مسائل آنان را بررسی نموده و فعالیت 320 هزار دانشجو در عرصه های سیاسی را ساماندهی می نماید.
وی با اشاره به راه اندازی خانه احزاب از سوی دفتر سیاسی اظهار کرد: این خانه باید کانون جریان های سیاسی و اجتماعی استان شود.
حسینی همچنین با اشاره به وضعیت فرمانداران استان گفت: در دولت تدبیر و امید 96.4 درصد فرمانداران تغییر کردند و فقط یک فرمانداری بدون تغییر ماند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارخراسان رضوی افزود: 91 درصد فرمانداران و 64 درصد بخشداران تغییر داده شدند و در مجموع 50 درصد فرمانداران و بخشداران استان دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد هستند و بیش از 90 درصد آنان در زمره خانواده های شاهد و ایثارگر می باشند.
وی ادامه داد: امروز 87 درصد مردم استان در آخرین نظر سنجی از وضعیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توسط دولت تدبیر و امید ابراز رضایت کرده اند.
وی با قدردانی از خدمات سید مسعود محولاتی مدیر کل سابق سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: وی طی سه سال گذشته با اخلاص، ایمان، اعتقاد و وفاداری کار خود را به انجام رساند و احمد قربانی نیز که به عنوان جایگزین ایشان انتخابات شده است فرد با تجربه، کارشناس و متخصص می باشد که در دوره فرمانداری گناباد هم بسیار خالصانه خدمت کرد و سال ها در اداره کل سیاسی وزارت کشور و در پست مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری خراسان قبل از تقسیم استان انجام وظیفه نمود.
مدیر کل سابق سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی گفت: مدیر و مسئول باید بار مسئولیت بزرگی را که بر عهده گرفته انجام دهد و خدمت به مردم را مبنای عمل قرار دهد .
سید مسعود محولاتی افزود: طی 32 سالی که در خدمت مردم خراسان بودم تلاش کردم صادقانه به وظیفه خود در خدمت به مردم عمل کنم.
مدیر کل جدید سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی هم گفت: امید است جای پای درستی برای گام برداشتن در این عرصه برای خدمت به مردم انتخاب کنم.
احمد قربانی ابراز امیدواری کرد سرانجام کار و خدمت وی توام با رضایت خداوند و مردم باشد.
احمد قربانی مدت هفت سال فرماندار شهرستان گناباد بود و سمت مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری در دولت های هفتم و هشتم را در سابقه کاری خود دارد.

 

منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید