.     .     .
۱۳۹۶/۰۵/۲۱

تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان درگز باحضور استاندار خراسان رضوی

با حضور استاندار خراسان رضوی در شهرستان سیل زده درگز نشست ستاد مدیریت بحران این شهرستان برگزار شد.

با حضور استاندار خراسان رضوی در شهرستان سیل زده درگز نشست ستاد مدیریت بحران این شهرستان برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛ علی رضا رشیدیان در این جلسه ضمن عرض تسلیت به خانواده هایی  کسانی که جان خود را در سیل اخیر این شهرستان از دست داده اند  گفت: 35درصد مناطق استان خراسان رضوی در مسیر سیل قرار دارد و میبایست مدیریت سیل را در دستور کار قراردهیم و لازمه این امر برنامه ریزی جهت مدیریت دره ها، آب برها ، مسیل ها ، رودخانه ها و ... است.
وی با اشاره به اینکه این استان دارای مشکل کم آبی است افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که بتوانیم آب های سطحی و باران را مدیریت و جمع آوری کنیم  تا از بروز سیل و در ادامه آن خسارات بسیار جلوگیری شود.
استاندار خراسان رضوی از دهیاران خواست نسبت به  ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها جلوگیری بعمل آورند و اظهار داشت: پس از پایان امداد و نجات باید کار برآور خسارات توسط دستگاه های مربوطه هرچه سریعتر صورت گیرد.
رشدیان ادامه داد: برای جبران خسارات وارد شده به ویژه دربخش کشاورزی و دامداری در روزهای آینده پیگیری هایی به معاون اول ریس جمهور صورت خواهد گرفت.
همچنین استاندار خراسان رضوی در ادامه سفرش به درگز از مناطق سیل زده و حادثه دیده این شهرستان بازدید و دستورات لازم را در جهت تسریع در کار امدادرسانی صادر کرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۸۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید