.     .     .
۱۳۹۶/۰۵/۲۰

استاندار خراسان رضوی:

خبرنگاران، وجدان های بیدار جامعه هستند

با حضور استاندار خراسان رضوی و معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه و مطبوعات استان تقدیر شد.

با حضور استاندار خراسان رضوی و معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه و مطبوعات استان تقدیر شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در این مراسم ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدای رسانه و شهید صارمی، اظهار داشت: فعالان عرصه رسانه و مطبوعات، مسئولیتی سنگین و بسیار سخت بر عهده دارند. 
وی افزود: خبرنگاران دیده بانان تیز بین جامعه هستند که با نگاه هوشمندانه به رویداد ها و نیز تبیین، تحلیل و نقد عملکردها در جهت روشنگری و آگاهی جامعه تلاشی خستگی ناپذیر و موثر دارند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به فلسفه ی ارسال پیامبران مبنی بر تلاش برای ساختن و تعالی انسان ها، اظهار داشت: رسالت فرستادگان خداوند توجه دادن به این موضوع است که خلقت انسان ها بر اساس هدفی صورت گرفته و انسانیت فراموش نشود.
رشیدیان ادامه داد: از این رو خداوند علاوه بر فرستادن پیامبران، وجدان را در انسان ها خلق کرد تا هرگاه دچار فراموشی شدند؛   وجدان آن ها، هدف خلقت و تلاش برای انسان بودن را به آنان یادآوری کند.
وی تاکید کرد: خبرنگاران، وجدان های بیدار جامعه هستند که متعهد، توانمند و حرفه ای با اطلاع رسانی دقیق، صحیح و به هنگام،
همچنان منبع اعتماد عمومی هستند.
استاندار خراسان رضوی خاطر نشان کرد: دولت دکتر روحانی نیز با توجه با ضرورت گسترش رسانه هاو آزادی مسئولانه خبرنگاران، حمایت از رسانه ها و به ویژه خبرنگاران و امنیت شغلی و حرفه ای آنان را وجهه همت خود قرار داده است.
رشیدیان برگزاری این گونه گردهمایی و دیدارها را برای فعالان عرصه ی خبر و مطبوعات و خانواده های آنان مثبت ارزیابی و از دست اندر کاران برگزاری مراسم تقدیر کرد.
گفتنی است؛ در این مراسم مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما، رئیس هیات مدیر و اعضای خانه مطبوعات و برخی فعالان عرصه رسانه و مطبوعات خراسان رضوی حضور داشتند. 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۴۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید