.     .     .
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی تاکید کرد؛

لزوم تبیین نقش راهبردی خدمات هواشناسی در تصمیم گیری های بهنگام مدیران استان

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی بر لزوم تبیین نقش راهبردی خدمات اداره کل هواشناسی در تصمیم گیری های بهنگام مدیران استانی که در طول سال به صورت مستمر در خدمت زائران امام رضا(علیه السلام) در جاده ها و شهرهای استان هستند، تاکید کرد.

مدیر کل هواشناسی استان با معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی دیدار کرد.   
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد حسن واحدی در این دیدار بر لزوم تبیین نقش راهبردی خدمات اداره کل هواشناسی در تصمیم گیری های بهنگام مدیران استانی که در طول سال به صورت مستمر در خدمت زائران امام رضا(علیه السلام) در جاده ها و شهرهای استان هستند، تاکید کرد.
وی با اشاره به زائر پذیری خراسان رضوی به ویژه مشهد مقدس گفت: آگاهی از شرایط آب و هوایی ما را در مدیریت صحیح امور زائران و مسافران و کسب رضایت آنان یاری می کند.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خواستار تعامل لازم بین هواشناسی استان و دیگر دستگاهها به ویژه متولیان امور زائر به منظور آمادگی بیشتر برای مقابله با بحران های ناشی از شرایط جوی شد.
واحدی خطاب به مدیر کل هواشناسی استان گفت: ستاد هماهنگی خدمات سفر متشکل از 13 کیمته است که در هر کدام از کمیته ها که نیاز به خدمات هواشناسی احساس گردد، عضویت این اداره کل در آن ایجابی است.
لزوم ارتباط تنگاتنگ هواشناسی استان با حمل و نقل ریلی، هوایی و زمینی،آستان قدس رضوی، صدا و سیما، پیگیری برای شبکه شدن ایستگاه های هواشناسی سطح استان و راه اندازی هواشناسی جاده ای، استفاده از تلویزیون های شهری برای انعکاس اخبار هواشناسی وانعقاد تفاهم نامه فی مابین معاونت زیارت و اداره کل هواشناسی استان و ... از جمله مسائلی بود که در این جلسه پیرامون آن به بحث و تصمیم گیری لازم صورت گرفت.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید