.     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۴

سرپرست استانداری خراسان رضوی :

حرکت در مسیر ولایت، ضامن دوام و بقای انقلاب است

سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت : حرکت در مسیر ولایت ،ضامن دوام و بقای انقلاب است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛قربان میرزایی در مراسم معرفی مدیر کل جدید حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی افزود : امروز به برکت همراهی و همدلی مردم و توجه به منویات مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی به درختی تنومند تبدیل شده و علاوه بر حفظ استقلال و عزت کشور و مردم، نقطه اتکایی برای خاورمیانه و شمال آفریقا است.
وی در این مراسم از بسیج به عنوان یکی از ستاره های پرافتخار، بر سینه جمهوری اسلامی یاد کرد و افزود : دوران پر افتخار دفاع مقدس یکی از پر افتخارترین دوران انقلاب اسلامی است .
 وی اظهار کرد :این ایام نه تنها مایه مباهات نسل امروز است ؛ برای آیندگان نیز به عنوان مقطعی نورانی به یادگار خواهد ماند.
وی گفت : در آن دوران نهال نوپای انقلاب اسلامی تازه شکل گرفته بود زمانی که نه بنیه دفاعی قابل توجهی داشتیم و نه ساختار منسجمی شکل گرفته بود و همین موضوع دشمنان را به طمع انداخت که به خیال خام خود در مدت 24 یا 72 ساعت حکومت را ساقط کنند.
میرزایی تصریح کرد: حضور جوانان مخلص و انقلابی تحت عنوان بسیج، در کنار سایر قوای مسلح؛ این خیال و توهم آنان را باطل کرد به گونه ای که نگذاشتند طی جنگ هشت ساله یک وجب از خاک کشور کم شود.
وی رمز موفقیت و تداوم انقلاب اسلامی را اخلاص، ایمان و از خودگذشتگی جوانان و رزمندگان تحت رهبری های امام راحل (ره) دانست.
میرزایی در ادامه ،روشن بینی مقام معظم انقلاب مبنی بر تشکیل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سال 69، خاطر نشان کرد: گنجینه معارف دفاع مقدس باید برای نسل های دوم، سوم و چهارم انقلاب بازگو و تبیین شود.
وی قرار گرفتن در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی را فرصتی برای تبیین دستاورها و برکات این نظام مقدس دانست و بر این مهم تاکید کرد.
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: امروز نیز در جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن علیه کشور و مردم، آنچه باعث پیروزی می شود همدلی وتمامی تمامی اجزا نظام و دستگاه ها با یکدیگر است


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید