.     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۰۳

تاکید استاندار بر تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی در شهرستان بردسکن

استاندار خراسان رضوی گفت: باید برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی در شهرستان بردسکن بیش از پیش تلاش شود.

استاندار خراسان رضوی گفت: باید برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی در شهرستان بردسکن بیش از پیش تلاش شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی علی رضا رشیدیان در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه سفر به شهرستان بردسکن گفت: این شهرستان دارای مزیت ها و ظرفیت های فراوانی  از جمله مردم پرتلاش و سختکوش آن است.
وی با بیان اینکه باید برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی در شهرستان بردسکن بیش از پیش تلاش شودافزود:درسال های اخیر در حوزه صنعت و معدن این شهرستان توانسته در کنار باغداری و کشاورزی گام های خوبی برداشته و ظرفیت های مناسبی ایجاد کند.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: در جلسات اقتصاد مقاومتی در شهرستان ها تلاش می شود آخرین وضعیت تحقق این مهم مورد بررسی قرار گیرد و امیدواریم هدفگذاری های صورت گرفته در بردسکن بتواند موجب رونق تولید و اشتغال و صادرات را به همراه داشته باشد.
علی رضا رشیدیان در ادامه به جاده خلیل آباد به بردسکن اشاره کرد و گفت: امسال برای این طرح 7 میلیارد تومان پیش بینی شده است  که تلاش میکنیم در سنوات آتی با تخصیص اعتبارات بیشتر تکمیل شود.
وی همچنین درخصوص روند صدوراحکام شهرداران جدید استان اظهار داشت: تاکنون حکم 14 شهردار صادر شده است و تلاش میکنیم هرچه زودتر مابقی احکام نیز صادر شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید